قیر 70-60 فله فوب سنگاپور (دلار):503
نفت کوره سنگین خلیج فارس (دلار):347,93
پیش بینی قیمت وکیوم باتوم دوره آتی (تومان):7,130,000
قیمت پایه وکیوم باتوم دوره جاری (تومان):6,853,800
تاریخ انتشار :شنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۸
جالب است ۰
بانک مرکزی درخصوص فروش ارز خارج از سامانه‌های رسمی و فراتر از محدوده نرخ‌های مجاز به فعالان بازار هشدار داد. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، این بانک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، حسب گزارش اعتراض‌های واردکنندگان، برخی از فعالان بازار ارز از جمله شرکت‌های صرافی و صادرکنندگان کالا و خدمات(عرضه‌کنندگان ارزی) بدون توجه به مقررات موضوعه نسبت به فروش ارز، خارج از سامانه‌های رسمی و فراتر از محدوده نرخ‌های مجاز، اقدام کرده‌اند.
برخورد شدید بانک مرکزی با فروش ارز خارج از ضوابط
به گزارش بازار قیر به نقل از دنیای اقتصاد بانک مرکزی درخصوص فروش ارز خارج از سامانه‌های رسمی و فراتر از محدوده نرخ‌های مجاز به فعالان بازار هشدار داد. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، این بانک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، حسب گزارش اعتراض‌های واردکنندگان، برخی از فعالان بازار ارز از جمله شرکت‌های صرافی و صادرکنندگان کالا و خدمات(عرضه‌کنندگان ارزی) بدون توجه به مقررات موضوعه نسبت به فروش ارز، خارج از سامانه‌های رسمی و فراتر از محدوده نرخ‌های مجاز، اقدام کرده‌اند.
بدیهی است هرگونه تخطی و تعدی شرکت‌های صرافی و صادرکنندگان از نرخ‌های اعلامی یا خرید و فروش ارز خارج از سامانه‌های مجاز اعلامی توسط بانک مرکزی، با اقدامات نظارتی قاطع بانک مرکزی، مراجع قضایی و امنیتی مواجه و منجر به سلب صلاحیت مدیران عرضه‌کنندگان ارز و ابطال مجوز صرافی‌های متخلف می‌شود.
همچنین متخلفان تحت عنوان اخلال در نظام ارزی نیز در محاکم قضایی تحت پیگرد قرار خواهند گرفت. برای پایش فعالان بازار ارزی کشور، بازرسی‌ها و نظارت‌های محسوس و نامحسوس توسط بازرسان بانک مرکزی و همچنین مراجع انتظامی و امنیتی در دستور کار قرار دارد و درصورت مشاهده هرگونه تخلف، مرتکبان با شدیدترین برخوردهای ممکن مواجه خواهند شد.
http://bazareghir.ir/vdchtznid23nz.ft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما