قیر 70-60 فله فوب سنگاپور (دلار):503
نفت کوره سنگین خلیج فارس (دلار):347,93
پیش بینی قیمت وکیوم باتوم دوره آتی (تومان):7,130,000
قیمت پایه وکیوم باتوم دوره جاری (تومان):6,853,800
تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۵
جالب است ۰

انتخاب مدیر عامل متخصص، جوان و انقلابی بورس کالا

سید جواد جهرمی مدیر عامل بورس کالا شد
به گزارش بازار قیر در پی کناره گیری حامد سلطانی نژاد از شرکت بورس کالای ایران، سیدجواد جهرمی قائم مقام  جوان، متخصص و انقلابی این سازمان به عنوان مدیر عامل انتخاب شد.  سید جواد جهرمی پیش از این به عنوان قائم مقام بورس کالای ایران در جهت ارتقای شفافیت بازارهای کالایی، حذف رانت ناشی از قیمت گذاری دستوری، پیگیری ها در جهت عرضه کل سیمان و زنجیره فولاد کشور، عرضه خودرو و توسعه بازارهای مالی تلاش های گسترده ای داشت و جسارت و روحیه تحول‌گرایی جهرمی باعث شد تا اعضای هیات مدیره او را به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب کنند.
انتخاب مدیر عامل متخصص، جوان و انقلابی بورس کالا
به گزارش بازار قیر در پی کناره گیری حامد سلطانی نژاد از شرکت بورس کالای ایران، سیدجواد جهرمی قائم مقام  جوان، متخصص و انقلابی این سازمان به عنوان مدیر عامل انتخاب شد.
 سید جواد جهرمی پیش از این به عنوان قائم مقام بورس کالای ایران در جهت ارتقای شفافیت بازارهای کالایی، حذف رانت ناشی از قیمت گذاری دستوری، پیگیری ها در جهت عرضه کل سیمان و زنجیره فولاد کشور، عرضه خودرو و توسعه بازارهای مالی تلاش های گسترده ای داشت و جسارت و روحیه تحول‌گرایی جهرمی باعث شد تا اعضای هیات مدیره او را به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب کنند.
 
http://bazareghir.ir/vdcicrar2t1az.bct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما